Product Details:
| Diameter | 25mm – 200mm |
|---|---|
| Thickness | 25mm – 100mm |
| Hole/In Side Diameter | 10mm, 12.7mm,25.4mm,31.75mm |
| Brand | Hi Tech |
| Material | Aluminium Oxide/ Silicon Carbide |
| Bond Type | Resin Bonded |
| Shape | Round |
| Colour | Brown/Black |
| Packing Type | Corrugated Box |
| Production Capacity | 10000pcs/month |

Reviews
There are no reviews yet.