Product Details:
| Diameter | 300mm,350mm |
|---|---|
| Thickness | 2mm, 2.5mm, 2.8mm |
| Hole/In Side Diameter | 25.4mm, 31.75mm |
| Brand | Hi Tech |
| Material | Aluminium Oxide/ Silicon Carbide |
| Bond Type | Resin Bonded |
| Shape | Round |
| Colour | Green/Brown |
| Packing Type | Corrugated Box |
| Production Capacity | 100000 pcs/month |



Reviews
There are no reviews yet.